آبان مارکت


شرایط و خدمات

راهنمای کاربران روش‌های پرداخت سیاست حفظ حریم شخصی روشهای ارسال کالا شرایط مرجوعی سفارش

فروشگاه آبان مارکت تمام تلاش خود را جهت سهولت هرچه بیشتر فرآیند خرید مشتریان به کار گرفته و میگیرد ؛ بدین منظور و جهت ایجاد تجربه ای بهتر در خرید خواهشمندیم مطالب پیش رو را مطالعه فرموده و در صورت هرگونه ابهام از طریق ارتباط با پشتیبانی سایت در ساعات اداری سوال خود را اعلام فرمایید تا در کوتاهترین فرصت پاسخگوی شما باشیم. ابان مارکت در نظر دارد که روش های مختلفی جهت پرداخت هزینه سفارش مشتریان فراهم نماید که لیست روشهای موجود در ذیل قابل مشاهده بوده و به مرور با افزایش روشهای پرداخت ، این لیست بروزرسانی خواهد گردید.

۱- پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی کلیه کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ در وب سایت آبان مارکت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ و دریافت کد رهگیری به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

۲- پرداخت از طریق واریز به کارت یا شماره حساب کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی را ندارند می‌توانند با تماس با شماره پشتیبان ضمن اخذ شماره حساب و شماره کارت وجه سفارش خود را از طریق بانک ،خودپرداز یا اپلیکیشن های مالی و کارت به کارت پرداخت نموده و پس از انجام عملیات واریز شناسه واریز را از طریق ارتباط مستقیم با شماره پشتیبان تایید تا پرداخت در سیستم ثبت گردیده و سفارش شما جهت ارسال آماده سازی شود.

نکته: - به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

برخی شرایط و ضوابط ارسال که باید بدانید
خریدهایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه (به جز روزهای تعطیل) تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر ثبت سفارش شوند، ظرف مدت حداکثر 1 روز و در مورد ثبت سفارشات در روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه حداکثر 2روز به سیستم پست تحویل و شماره پیگیری پست برای سفارش دهنده ارسال خواهد گردید.شرایط و ضوابط

شرایط و قوانین استفاده کاربران گرامی جهت استفاده از خدمات آبان مارکت به شرح زیر می باشد ورود کاربران به وب‏‌سایت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن شرایط و قوانین فروشگاه آبان مارکت از سوی کاربر است. آبان مارکت برای ارسال سفارشات مشتریان، نیاز به اطلاعات فردی، آدرس، و مشخصات مقصد دارد، به همین دلیل کاربر یا سفارش دهنده موظف به پر کردن تمامی اطلاعات فرم ثبت سفارش به صورت دقیق و کامل خواهد بود.سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

سامانه اینترنتی آبان مارکت متعلق به شرکت پویا تجارت آبان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و شماره های تماس و اطلاعات مشتریان خود را صرفا با دیگر واحدهای مرتبط با شرکت پویا تجارت آبان شامل واحد بازرگانی و بازاریابی به اشتراک خواهد گذاشت.
سامانه اینترنتی آبان مارکت متعهد می‏‌شود از حریم شخصی کاربران، اطلاعات حسابهای بانکی و ... که به هر صورت نزد خود دارد دفاع نموده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده از سایت را، توسعه دهد و در صورتی که به هر دلیلی این سایت به دلیل حملات سایبری و ... در معرض ایجاد سو استفاده یا ایجاد خسارت به کاربران و ... قرار گیرد در کوتاهترین زمان نسبت به برطرف نمودن موارد اقدام نموده یا سامانه را تا رفع موارد خطر از دسترس خارج نماید اما در صورتی که به هر نحو تحت تاثیر اقدامات خرابکارانه احتمال ایجاد خسارتی به کاربران واقع گردد ، این مجموعه انتظار دارد که کاربران لایه های حفاظتی امنیتی مناسب برای حفاظت از سیستمها یا حساب کاربری و بانکی خود را به کار گرفته و بنابراین هر گونه ادعای خسارتی از طرف کاربران در زمان استفاده از سایت آبان مارکت غیر قابل قبول بوده و شما همزمان با استفاده از سایت رضایت خود را از این توافق نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آبان مارکت، مانند علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه اینترنتی آبان مارکت جزئی از اموال شرکت پویا تجارت آبان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این شرکت می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت محفوظ می‏‌دارد.
سامانه اینترنتی آبان مارکت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سامانه  به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش برای آبان مارکت محفوظ است و مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین یا تقاضای استرداد وجه خود را بنماید. در صورت تایید استرداد وجه توسط مشتری مبلغ واریزی به انضمام کارمزد احتمالی انتقال وجه به صورت کامل حداکثر ظرف مدت 24ساعت به حساب اعلامی توسط مشتری مسترد خواهد گردیدشرایط برگشت کالا

نظارت دقیق و تضمین اصل بودن کالا نشان‌دهنده‌ی اهمیت رضایت مشتری برای آبان مارکت است. بنابراین اگر کالایی از نظر مشتری معیوب یا مغایر با سفارش باشد، می‌تواند برگشت داده شود. در چنین شرایطی حتی هزینه‌ی ارسال کالا نیز به عهده‌ی آبان مارکت است. در صورتی که مشتری به دلایل شخصی اعم از انصراف از خرید یا تغییر سلیقه مایل به برگشت کالا باشد در صورتی که حداکثر ظرف 2 روز از تحویل کالا اقدام به هماهنگی و برگشت کالا نماید ، مبلغ خرید ضمن کسر هزینه های ارسال پس از عودت محصول به شرکت و بررسی سلامت محصول ، مسترد خواهد گردید.
در صورتی که کالای شما با آن‌چه که درخواست کرده‌ بودید، مغایرت داشته باشد ، شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای محصول خریداری شده را عودت داده و مبلغ خرید و هزینه های احتمالی عودت داده خواهد شد با توجه به اینکه محموله های پستی ابان مارکت دارای بیمه پستی میباشند در صورتی که در حین حمل و نقل هر گونه آسیبی به محموله وارد گردد با هماهنگی با پشتیبانی سایت امکان جایگزین سازی محموله وجود خواهد داشت. اولویت آبان مارکت رضایت مشتریانمان است و در صورتی که هرگونه مشکلی از موارد ذکر شده یا پیش بینی نشده وجود داشته باشد خواهشمندیم ضمن هماهنگی با پشتیبانی سایت ما را در جهت رفع هر چه سریعتر مشکل همراهی و راهنمایی فرمایید. رضایت شما اولویت اصلی کسب وکار ماست.